Contact

Adresgegevens

Praktijkhuis locatie Schuitendiep
Schuitendiep 39
9711 RB GRONINGEN
Email: Groningen@ixtanoa.nl
Telefoon: 050 – 364 73 63
Telefonisch bereikbaar tijdens openingsuren, behalve tussen 12.30 – 13.30 uur.

Routebeschrijving: plan je route van deur-tot-deur met behulp van Google Maps

Locatie Klein Hanckema
Kerkstraat 14
9801 CN ZUIDHORN
Email: Groningen@ixtanoa.nl
Telefoon: Hanneke Sleumer (06-11 05 32 95) en Kim Houtman (06-251 306 28)
Telefonisch bereikbaar tijdens openingsuren, behalve tussen 12.30 – 13.30 uur.

Routebeschrijving: plan je route van deur-tot-deur met behulp van Google Maps

Dorpshuis Tolbert | CazemierBoerderij
Hoofdstraat 27
9356 AT TOLBERT
Email: Groningen@ixtanoa.nl
Telefoon: 06 – 11 05 32 95
Telefonisch bereikbaar tijdens openingsuren, behalve tussen 12.30 – 13.30 uur.

Routebeschrijving: plan je route van deur-tot-deur met behulp van Google Maps


Contactpersonen

Kim ten hoeve
Email: kim@ixtanoa.nl
Mobiel: 06 -21 13 91 30

Marjolein  Jacobs – Orsel
Email: marjolein@ixtanoa.nl
Mobiel: 06 -25 13 07 75

Dennis Perk
Email: dennis@ixtanoa.nl
Mobiel: 06 – 21 20 07 32

Laura Peereboom
Email: laura@ixtanoa.nl
Mobiel: 06 – 15 96 37 60

Floris Odding
Email: floris@ixtanoa.nl
Mobiel: 06 – 21 87 03 20

Hanneke Sleumer
Email: hanneke@ixtanoa.nl
Mobiel: 06 – 11 05 32 95

Kim Houtman
Email: kimhoutman@ixtanoa.nl
Mobiel: 06 – 25 13 06 28

 

 

Ik wil met iemand chatten Ik wil met iemand bellen