Medewerkers hoofdkantoor Arnhem

Gerard de Roos
Directeur – Bestuurder
gerard@ixtanoa.nl

Tilleke Wevers
Organisatie-ondersteuner
tilleke@ixtanoa.nl
06 – 50 56 16 57

Fiona Mueller
Beleidsmedewerker Kwaliteit
fiona@ixtanoa.nl
06 – 21 26 14 42

Marieke van Wijk
MW Administratie & Advies Herwen
administratie@ixtanoa.nl

Claudia Leenaars
Medewerker Ondersteuning en Administratie
claudia@ixtanoa.nl
06 – 15 37 52 08

Medewerkers GGZ / GGD

Michael ter Voort
Ervaringsdeskundige Wijk GGD – Malden, Mook & Middelaar
michael@ixtanoa.nl
06 – 21 50 40 70

Suus Bertrams
Medewerker Ixta Noa GGZ, ervaringsdeskundige Amarum Zutphen
suus@ixtanoa.nl
06 – 15 96 37 60

Kitty Spier
Medewerker Ixta Noa GGZ, ervaringsdeskundige Accare Hengelo
kitty@ixtanoa.nl
06 – 11 59 77 18

Leonie de Boer
Medewerker Ixta Noa GGZ, ervaringsdeskundige Accare Hengelo
leonie@ixtanoa
06 27 34 08 62

Reina Smit
Medewerker Ixta Noa GGZ
Familie Ervaring Deskundige Accare Hengelo
reina@ixtanoa.nl
06 – 86 85 79 83

Elena Pinkert
Medewerker Ixta Noa GGZ, Ervaringsdeskundige Accare Assen
elena@ixtanoa.nl

Medewerkers regio Enschede en Hengelo

Denise Bosma
Coördinator externe projecten regio Twente
denise@ixtanoa.nl
06 – 50 27 69 78

Ellen Voogsgeerd
Medewerker Ixta Noa
ellenvoogsgeerd@ixtanoa.nl
06 – 21 20 38 61

Moira Aloserij
Medewerker Ixta Noa
moira@ixtanoa.nl
06 – 12 99 88 03 

Dave Dear
Medewerker Ixta Noa
dave@ixtanoa.nl
06 – 27 40 28 20

Kim Veenstra
Medewerker Ixta Noa
kimveenstra@ixtanoa.nl
06 – 27 35 49 25

Leonie de Boer
Medewerker Ixta Noa Jeugd
leonie@ixtanoa
06 – 27 34 08 62

Wilma de Vries
Medewerker Ixta Noa
Coördinator ZHO
wilma@ixtanoa.nl
06 – 15 82 07 50

Maurie Ter Laak
Medewerker Ixta Noa
maurie@ixtanoa.nl
06 – 15 45 82 29

Esther Lammers
Medewerker Ixta Noa
esther@ixtanoa.nl
06 – 15 55 47 84

Medewerkers regio Groningen

Marjolein Jacobs – Orsel
Medewerker Ixta Noa
marjolein@ixtanoa.nl
06 – 25 13 07 75

Kim ten hoeve
Medewerker Ixta Noa
kim@ixtanoa.nl
06 – 21 13 91 30

Dennis Perk
Medewerker Ixta Noa
dennis@ixtanoa.nl
06 – 21 20 07 32

Kim Houtman
Medewerker Ixta Noa
kimhoutman@ixtanoa.nl
06 – 25 13 06 28

Elena Pinkert
Medewerker Ixta Noa
elena@ixtanoa.nl

Medewerkers regio Harderwijk

Helma van den Hoek
Medewerker Ixta Noa
helma@ixtanoa.nl
06 – 21 36 79 29

Aukje Otter
Medewerker Ixta Noa
aukje@ixtanoa.nl 
06 – 21 54 68 60

Barbara Zwanikken
Medewerker Ixta Noa
barbara@ixtanoa.nl
06 – 27 40 15 85

Bibi von Meyenfeldt
Medewerker Ixta Noa
bibi@ixtanoa.nl
06 -21 45 19 14

Medewerkers regio Leeuwarden

Tanja Feikema
Medewerker Ixta Noa
tanja@ixtanoa.nl
06 – 25 28 19 35

Jildou Schotanus
Medewerker Ixta Noa
jildou@ixtanoa.nl
06 – 27 38 26 50

Nelleke Groenhof
Medewerker Ixta Noa
nelleke@ixtanoa.nl
06 – 27 01 69 14

Medewerkers regio Nijmegen en regio-gemeenten

Lauren Jans – Bens
Medewerker Ixta Noa (momenteel met verlof)
lauren@ixtanoa.nl
06 – 15 65 88 12

Astrid Beekman-Verbiest
Medewerker Ixta Noa
astrid@ixtanoa.nl
06 – 15 45 68 61

Judith Broekmans
Medewerker Ixta Noa
judith@ixtanoa.nl
06 – 11 05 72 65

Mariëtte Morsink–Tan
Medewerker Ixta Noa
Ervaringsdeskundige Amarum
mariette@ixtanoa.nl
06 – 50 42 98 98

Jeroen de Haan-Rissmann
Medewerker Ixta Noa
jeroen@ixtanoa.nl
06 – 25 33 96 98

Marion Geraads
Medewerker Ixta Noa
marion@ixtanoa.nl
06 – 23 39 97 60

Mirte Verhappen
Medewerker Ixta Noa
mirte@ixtanoa.nl
06 – 27 01 69 14

Buurtteams leden Nijmegen

Monique van der Schoot
Medewerker Ixta Noa Medewerker Buurtteam Zuid
monique@ixtanoa.nl
06 – 21 55 06 74 

Brechje Geutjes 
Medewerker Ixta Noa
Medewerker Buurtteams Lindenholt
brechje@ixtanoa.nl
06 – 21 32 23 75

Micheal ter Voort
Medewerker Ixta Noa
Medewerker Buurtteams Lindenholt
michael@ixtanoa.nl
06 – 21 50 40 70

Sandra Farber
Medewerker Ixta Noa
Buurtteam Oud-West/Noord
sandrafarber@ixtanoa.nl
06 – 25 17 64 61

Eva de Bever – Oerlemans
Medewerker Ixta Noa
Buurtteam volwassenen midden Nijmegen
eva@ixtanoa.nl
06 – 15 20 06 29

Mike Vijber
Medewerker Ixta Noa
Buurtteam Nieuw-West
mike@ixtanoa.nl
06 – 21 54 81 92

Bas Vissers
Medewerker Ixta Noa
Medewerker Buurteam Dukenburg
bas@ixtanoa.nl
06 – 21 54 89 20

Lydia van Hal
Medewerker Ixta Noa
Buurtteam Oost
lydia@ixtanoa.nl
06 – 25 47 09 70

Paula Stahlmann 
Medewerker Ixta Noa
Buurtteam Centrum
paula@ixtanoa.nl
06 – 15 64 64 95

Medewerkers regio Zutphen

Marcel Schepers
Medewerker Ixta Noa
marcel@ixtanoa.nl
06 – 22 11 77 03

Jos Bosman-Pas
Medewerker Ixta Noa
jos@ixtanoa.nl
06 – 54 71 37 32

Kitty Spier
Medewerker Ixta Noa
kitty@ixtanoa.nl
06 – 11 59 77 18

Neeltje Verbeek
Medewerker Ixta Noa
neeltje@ixtanoa.nl
06 – 27 51 70 95

Medewerkers regio Westerkwartier

Jilke de Boer
Medewerker Ixta Noa
jilke@ixtanoa.nl
06 – 11 17 02 73

Hanneke Sleumer
Medewerker Ixta Noa
hanneke@ixtanoa.nl
06 – 11 05 32 95

Sandra Alsema
Medewerker Ixta Noa
sandra@ixtanoa.nl
06 – 21 87 03 20

Medewerkers regio Het Hogeland

Hanneke Sleumer
Medewerker Ixta Noa
hanneke@ixtanoa.nl
06 – 11 05 32 95

Marije Bleijenberg
Medewerker Ixta Noa
marije@ixtanoa.nl
06 – 15 20 06 29

Medewerkers regio Rivierenland

Marieke van Dord
Medewerker Ixta Noa
mariekevandord@ixtanoa.nl
06 – 27 04 71 43

Marion Geraads
Medewerker Ixta Noa
marion@ixtanoa.nl
06 – 23 39 97 60

Astrid van der Stelt
Medewerker Ixta Noa
astridvanderstelt@ixtanoa.nl
06 – 25 55 41 97

Heb je op deze pagina niet gevonden wat je zocht of blijf je achter met vragen? Neem dan contact met ons op. We helpen je graag verder!