Medewerkers hoofdkantoor Arnhem

Gerard de Roos
Directeur – Bestuurder
gerard@ixtanoa.nl

Tilleke Wevers
Organisatie-ondersteuner
tilleke@ixtanoa.nl
06 – 50 56 16 57

Fiona Mueller
Beleidsmedewerker Kwaliteit
fiona@ixtanoa.nl
06 – 21 26 14 42

Marieke van Wijk
MW Administratie & Advies Herwen
administratie@ixtanoa.nl

Medewerkers GGZ

Mariëtte Morsink
Medewerker Ixta Noa
Ervaringsdeskundige Amarum
mariette@ixtanoa.nl
06 – 50 42 98 98

Marlieke Theloosen
Medewerker Ixta Noa
Coördinatie inzet ervaringsdeskundigheid Rintveld
marlieke@ixtanoa.nl
06 – 163 182 52

Merle Hakvoort
Medewerker Ixta Noa
Coördinatie inzet ervaringsdeskundigheid Buurtteams Coördinatie inzet ervaringsdeskundigheid Karakter Universitair Centrum
merle@ixtanoa.nl
06 – 11 09 20 40

Suus Bertrams
Medewerker Ixta Noa
Ervaringsdeskundige Amarum
suus@ixtanoa.nl
06 -15 96 37 60

Olivia Fokke
Medewerker Ixta Noa
Ervaringsdeskundige Levvel en Coördinatie inzet ervaringsdeskundigheid Rintveld
olivia@ixtanoa.nl
06 – 21 54 81 92

Medewerkers regio Enschede en Hengelo

Denise Bosma
Medewerker Ixta Noa
denise@ixtanoa.nl
06 – 50 27 69 78

Ellen Voogsgeerd
Medewerker Ixta Noa
ellenvoogsgeerd@ixtanoa.nl
06 – 21 20 38 61

Titia Kamping
Medewerker Ixta Noa
titia@ixtanoa.nl
06 – 21 47 87 50

Moira Aloserij
Medewerker Ixta Noa
moira@ixtanoa.nl
06 – 12 99 88 03 

Dave Dear
Medewerker Ixta Noa
dave@ixtanoa.nl
06 – 27 40 28 20

Medewerkers regio Groningen

Marjolein Jacobs – Orsel
Medewerker Ixta Noa
marjolein@ixtanoa.nl
06 – 25 13 07 75

Kim ten hoeve
Medewerker Ixta Noa
kim@ixtanoa.nl
06 – 21 13 91 30

Dennis Perk
Medewerker Ixta Noa
dennis@ixtanoa.nl
06 – 21 20 07 32

Kim Houtman
Medewerker Ixta Noa
kimhoutman@ixtanoa.nl
06 – 25 13 06 28

Jolien Witsenburg
Medewerker Ixta Noa
jolien@ixtanoa.nl
06 – 15 96 37 59

Medewerkers regio Harderwijk

Helma van den Hoek
Medewerker Ixta Noa
helma@ixtanoa.nl
06 – 21 36 79 29

Aukje Otter
Medewerker Ixta Noa
aukje@ixtanoa.nl 
06 – 21 54 68 60

Sharon Dulfer Torres
Medewerker Ixta Noa
sharon@ixtanoa.nl
06 – 21 54 78 85

Barbara Zwanikken
Medewerker Ixta Noa
barbara@ixtanoa.nl
06 – 27 40 15 85

Medewerkers regio Leeuwarden

Tanja Feikema
Medewerker Ixta Noa
tanja@ixtanoa.nl
06 – 25 28 19 35

Koos de Boed
Medewerker Ixta Noa
koos@ixtanoa.nl
06 – 27 54 06 79

Medewerkers regio Nijmegen en regio-gemeenten

Lauren Jans – Bens
Medewerker Ixta Noa
lauren@ixtanoa.nl
06 – 15 65 88 12

Astrid Beekman-Verbiest
Medewerker Ixta Noa
astrid@ixtanoa.nl
06 – 15 45 68 61

Judith Broekmans
Medewerker Ixta Noa
judith@ixtanoa.nl
06 – 11 05 72 65

Mariëtte Morsink–Tan
Medewerker Ixta Noa
Ervaringsdeskundige Amarum
mariette@ixtanoa.nl
06 – 50 42 98 98

Marlieke Theloosen
Medewerker Ixta Noa
Coördinatie inzet ervaringsdeskundigheid Rintveld
marlieke@ixtanoa.nl
06 – 16 31 82 52

Jeroen de Haan-Rissmann
Medewerker Ixta Noa
jeroen@ixtanoa.nl
06 – 25 33 96 98

Bas Vissers
Medewerker Ixta Noa
bas@ixtanoa.nl
06 – 21 54 89 20

Buurtteams leden Nijmegen

Merle Hakvoort
Medewerker Ixta Noa
Coördinatie inzet ervaringsdeskundigheid Buurtteams Coördinatie inzet ervaringsdeskundigheid Karakter Universitair Centrum
merle@ixtanoa.nl
06 – 11 09 20 40

Monique van der Schoot
Medewerker Ixta Noa Medewerker Buurtteam Zuid
monique@ixtanoa.nl
06 – 21 55 06 74 

Brechje Geutjes 
Medewerker Ixta Noa
Medewerker Buurtteams Lindeholt
brechje@ixtanoa.nl
06 – 21 32 23 75

Marieke Markese
Medewerker Ixta Noa
Medewerker Buurtteams Noord/Oud-West
Medewerker wijk GGD
marieke@ixtanoa.nl
06 – 27 62 85 95

Medewerkers regio Zutphen

Marcel Schepers
Medewerker Ixta Noa
marcel@ixtanoa.nl
06 – 22 11 77 03

Jos Bosman-Pas
Medewerker Ixta Noa
jos@ixtanoa.nl
06 – 54 71 37 32

Wilma de Vries
Medewerker Ixta Noa
wilma@ixtanoa.nl
06 – 15 82 07 50

Kitty Spier
Medewerker Ixta Noa
kitty@ixtanoa.nl
06 – 11 59 77 18

Neeltje Verbeek
Medewerker Ixta Noa
neeltje@ixtanoa.nl
06 – 27 51 70 95

Medewerkers regio Westerkwartier

Jilke de Boer
Medewerker Ixta Noa
jilke@ixtanoa.nl
06 – 11 17 02 73

Hanneke Sleumer
Medewerker Ixta Noa
hanneke@ixtanoa.nl
06 – 11 05 32 95

Sandra Alsema
Medewerker Ixta Noa
sandra@ixtanoa.nl
06 – 21 87 03 20

Heb je op deze pagina niet gevonden wat je zocht of blijf je achter met vragen? Neem dan contact met ons op. We helpen je graag verder!